Tovar zasielame prostredníctvom Packety alebo GLS. Aktuálna cena dopravného je zobrazená v košíku. Zásielka je pripravená na výdajnom mieste vo väčšine prípadov za jeden až dva dni. Bežná doba uloženia činí 7 kalendárnych dní. Môžete však požiadať o predĺženie na 21 dní.

Pri službe doručenie na adresu nie je definovaný konkrétny prepravca. Zmluvného prepravcu vyberáme podľa aktuálnej situácie, kvality doručenia a vyťaženia zaradených prepravcov. Cena bude vždy rovnaká. Kvalita služby bude zachovaná bez rozdielu.

Platba

Zásielky si môžete objednať na dobierku, kedy platíte až v okamihu prevzatia zásielky.

Tiež môžete vykonať platbu vopred prostredníctvom brány ComGate. Využiť tak môžete platby kartou alebo zrýchleného prevodu.

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou
Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.


Platba bankovým prevodom
Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

 

 

 

hamburger check chip magnifier mobile phone placeholder plug table user angle-down angle-left angle-right angle-up basket clock close envelope grid full-screen package flag truck montaz warning-circle forward zadni-kryt chip-alt repair os